Domowy hotel dla zwierząt – obecnie wyłącznie dla psów – jest kolejnym marzeniem, które powoli udaje nam się realizować. Dziękujemy wszystkim Wam, dzięki którym możemy już działać!
2021 rok, to rok zmian. Na ziemi świętokrzyskiej znaleźliśmy wspaniałe miejsce, idealne dla zwierząt, które potrzebują przyjaznego otoczenia, by móc wracać do równowagi po okresie bezdomności, by czuć się dobrze, kiedy opiekunowie powierzają je naszej opiece.
Hotelowych gości sukcesywnie przenosimy do „psiego domu”, który dzielą razem z nami. W Bukownie pozostaje siedziba firmy i biuro.
Ze względu na to, że dla nas najważniejsza jest jakość i dbałość o dobrostan zwierząt, które przebywają pod naszą opieką, to mamy bardzo ograniczone limity przyjęć psów. Dążymy do tego, aby każdy pies czuł się u nas bezpiecznie i miał zaspokojone wszystkie swoje potrzeby, co w połączeniu z odpowiednim treningiem i profesjonalnym podejściem do psa sprawia, że każdy pies ma się u nas doskonale.

Głównym założeniem hotelu jest pomoc i opieka nad bezdomnymi psami, które są pod opieką organizacji pro – zwierzęcych, oczywiście na pierwszym miejscu naszej Fundacji Skrzydlaty Pies

Pragniemy, aby zwierzęta, które trafiają pod opiekę Skrzydlatego Psa i innych organizacji miały najlepszą opiekę i po okresie bezdomności były jak najlepiej przygotowane do nowego życia w nowych rodzinach.

W naszym domu psy mieszkają z nami – obecnie w 3 pokojach. Większość dnia spędzamy na zewnątrz, na spacerach, na wspólnych zabawach i ćwiczeniach. Psy nie są izolowane od siebie, dlatego bardzo ważne jest wcześniejsze spotkanie zapoznawcze u nas, by się dobrze poznać, oswoić, i aby wspólnie podjąć decyzję, czy pobyt psa w naszym hotelu będzie dla niego i dla innych psów bezpieczny.
Psy przez cały czas mają swobodny dostęp do podwórka, minimum jeden spacer dziennie indywidualnie lub w towarzystwie innych psów.
Psy żywimy suchą karmą klasy premium lub super premium. Jeśli dany pies ma indywidualne potrzeby żywieniowe (alergie, nietolerancje pokarmowe, choroby) – oczywiście, trzymamy się wskazówek Właściciela psa. Psy karmimy dwa razy dziennie plus gryzaki/smaki podczas ćwiczeń i zabaw.

Jeśli masz psa, który może zachowywać agresywnie wobec innych psów, to zanim zostawisz go pod naszą opieką – zapraszamy na trening indywidualny prowadzony przez Kasię.

Zanim zdecydujesz się zostawić psa pod naszą opieką, zapoznaj się
z regulaminem hotelu i cenami

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Znajomym i tym Nieznajomym dziękujemy za ogromne wsparcie, jakie od Was otrzymaliśmy! Jesteście wspaniali i nigdy Wam tego nie zapomnimy!