Domowy hotel dla zwierząt – obecnie wyłącznie dla psów – jest kolejnym marzeniem, które powoli udaje nam się realizować. Dziękujemy wszystkim Wam, dzięki którym możemy już działać!
Hotelowych gości zapraszamy do naszego domu, w którym do dyspozycji mają cały parter i specjalnie dla nich przygotowane i podzielone na trzy strefy podwórko. Obecnie możemy jednorazowo opiekować się maksymalnie 6 – 8 psami. Dla nas najważniejsza jest jakość i dbałość o dobrostan zwierząt, które przebywają pod naszą opieką. Dążymy do tego, aby każdy pies czuł się u nas bezpiecznie i miał zaspokojone wszystkie swoje potrzeby, co w połączeniu z odpowiednim treningiem i profesjonalnym podejściem do psa sprawia, że psy na pewno będą do nas chętnie wracać!

Głównym założeniem hotelu jest pomoc i opieka nad bezdomnymi psami, które są pod opieką organizacji pro – zwierzęcych, oczywiście na pierwszym miejscu naszej Fundacji Skrzydlaty Pies

Pragniemy, aby zwierzęta, które trafiają pod opiekę Skrzydlatego Psa i innych organizacji miały najlepszą opiekę i były jak najlepiej przygotowane do nowego życia w nowych rodzinach.

W naszym domu psy mieszkają w „psim salonie”, w którym każdy będzie mieć swój kąt do wypoczynku. Większość dnia spędzamy na zewnątrz, na spacerach, na wspólnych zabawach i ćwiczeniach. Psy nie są izolowane od siebie, dlatego bardzo ważne jest wcześniejsze spotkanie zapoznawcze u nas, by się dobrze poznać, oswoić, i aby wspólnie podjąć decyzję, czy pobyt psa w naszym hotelu będzie dla niego i dla innych psów bezpieczny.
Psy przez cały czas mają swobodny dostęp do podwórka, minimum jeden spacer dziennie indywidualnie lub w towarzystwie innych psów.
Psy żywimy suchą karmą klasy premium lub super premium. Jeśli dany pies ma indywidualne potrzeby żywieniowe (alergie, nietolerancje pokarmowe, choroby) – oczywiście, trzymamy się wskazówek Właściciela psa. Psy karmimy dwa razy dziennie plus gryzaki/smaki podczas ćwiczeń i zabaw.

Jeśli masz psa, który może zachowywać agresywnie wobec innych psów, to zanim zostawisz go pod naszą opieką – zapraszamy na trening indywidualny prowadzony przez Kasię.

Zanim zdecydujesz się zostawić psa pod naszą opieką, zapoznaj się
z regulaminem hotelu i cenami

 

Wszystkim naszym Przyjaciołom, Znajomym i tym Nieznajomym dziękujemy za ogromne wsparcie, jakie od Was otrzymaliśmy! Jesteście wspaniali i nigdy Wam tego nie zapomnimy!