Nasz dom jest jednocześnie hotelem (obecnie wyłącznie) dla psów.
Dla nas najważniejsza jest jakość i dbałość o dobrostan zwierząt, które przebywają pod naszą opieką, dlatego mamy bardzo ograniczone limity przyjęć psów. Dążymy do tego, aby każdy pies czuł się u nas bezpiecznie i miał zaspokojone wszystkie swoje potrzeby, co w połączeniu z odpowiednim treningiem i profesjonalnym podejściem do psa sprawia, że każdy pies ma się u nas doskonale.

Głównym założeniem hotelu jest pomoc i opieka nad bezdomnymi psami, które są pod opieką organizacji pro – zwierzęcych, oczywiście na pierwszym miejscu naszej Fundacji Skrzydlaty Pies

Pragniemy, aby zwierzęta, które trafiają pod opiekę Skrzydlatego Psa i innych organizacji miały najlepszą opiekę i po okresie bezdomności były jak najlepiej przygotowane do nowego życia w nowych rodzinach.Nasi podopieczni mają zapewnione:
1.  Minimum jeden spacer dziennie indywidualnie i/lub w towarzystwie innych psów i nieograniczony dostęp do podwórka.
2. Wyżywienie. Psy karmimy 2 razy dziennie suchą karmą klasy premium lub super premium oraz pokarmem wg indywidualnych potrzeb danego psa, jeśli wymaga tego jego stan zdrowia/inne potrzeby.
2. Zabiegi pielęgnacyjne: czesanie, obcinanie pazurków, pielęgnacja uszu, oczu i inne niezbędne czynności.
3. Podawanie leków.
4. Opieka pooperacyjna wraz z wyjazdami do lekarza weterynarii (dodatkowo płatne), pielęgnacja ran, zmiana opatrunków i inne.
5. Podstawowy trening uczący psy prawidłowej komunikacji między sobą i z ludźmi.
6. Rehabilitacja behawioralna, indywidualny trening (dodatkowo płatne)