PSIA BRAĆ OGŁASZA!

Kochani, mamy do obwieszczenia ważną informację. Otóż – zmiany!
Już tak mamy, że nie umiemy stać w miejscu. U nas ciągle dużo się dzieje, ciągle realizujemy nowe pomysły, ciągle robimy tak, aby być jak najbardziej efektywnym, by ułatwiać sobie życie, by w końcu (co najważniejsze) być skupionym najbardziej jak się da na zwierzakach, którymi się opiekujemy. Jak wiecie, od początku 2021 r. sukcesywnie przenosimy się ze zwierzakami w nowe miejsce, które stało się naszym rajem na ziemi. Miejsce wspaniałe, ale i miejsce, które chronimy, abyśmy my i nasi podopieczni czuli się bezpiecznie.
Od 1 czerwca 2021 roku wszystkie zwierzaki, którymi się opiekujemy będą już pod „nową firmą” – chociaż wciąż, to będziemy my!
Od czerwca Spółka Psia Brać – chociaż troszkę szkoda, ale prowadzenie kilku firm mija się z celem – rozpocznie proces likwidacji.
Pod nazwą Psia Brać pozostaną WYŁĄCZNIE usługi behawioralne Kasia a dalsze losy zwierzaków, które mamy pod opieką będziecie mogli śledzić na stronach Fundacji, których są podopiecznymi, czyli:
Do śledzenia losów Giny, Pysia, Kamy, Heidi, Zosi i Gwiazdeczki zapraszamy na profil Fundacja Skrzydlaty Pies
Do śledzenia losów malamute Barego i wielkouchego Kaja zapraszamy na profil Fundacji Człowiek i pies

Chociaż i tutaj pewnie będą pojawiać się wrzutki z życia Kasi z psiakami, co jest przecież nieuniknione. 😃😃😃
Nasze nowe miejsce ciągle organizujemy, sukcesywnie przystosowujemy do tego, abyśmy mogli przyjmować więcej zwierząt. Robimy wszystko, by zwierzaki czuły się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego niczego nie robimy w pośpiechu, jeszcze bardzo rzadko zapraszamy gości… a obserwując naszych podopiecznych mamy pewność, że to jest dobra droga.

Pozdrawiamy Kasia i spółka