dla zwierząt bezdomnych:

Jeśli pracuję z bezdomnym psem/kotem, to najczęściej jest to podopieczny naszej Fundacji – Fundacji Skrzydlaty Pies. W miarę możliwości (głównie czasowych), jeśli mogę, to pomagam też zwierzętom, które są pod opieką innych Organizacji, z którymi współpracuję.
Ze wszystkim zwierzętami bezdomnymi pracuję zawsze charytatywnie. Osoby, które zdecydują się na adopcję zwierzęcia z Fundacji Skrzydlaty Pies również mają stałą, bezpłatną pomoc z mojej strony.

dla zwierząt i ich opiekunów:

1. Konsultacja behawioralna: 200,00 pln – 300,00 pln:
Każdą konsultację zaczynam od dokładnego wywiadu z Opiekunami jeszcze przed spotkaniem i również w trakcie spotkania. Samo spotkanie trwa około 2 – 3 godziny najczęściej w domu zwierzęcia i/lub na zewnątrz, na spacerze. W trakcie spotkania w oparciu o system EMRA oceniam zachowanie zwierzęcia, jego emocje, nastrój, bilans przyjemności, relacje z opiekunami, z innymi zwierzętami, z otoczeniem w ogóle. Oceniam stopień utrwalenia niepożądanych zachowań oraz staram się znaleźć przyczynę niewłaściwych zachowań.

Pierwsze wskazówki na temat terapii behawioralnej, jaką chcę wprowadzić przekazuję Opiekunom już na spotkaniu, następnie w 2 – 4 dni po konsultacji przesyłam Opiekunom RAPORT z konsultacji, który zawiera pełną analizę problemu z jakim się zmagamy oraz dodatkowo szczegółowy plan terapii behawioralnej z konkretnymi instrukcjami jak postępować przez kolejne 2 – 3 tygodnie.

2. Pomoc w wyborze psa/kota dla rodziny: 100,00 pln – wzwyż
Bardzo rozsądnym pomysłem, zanim przyprowadzimy do domu jakiekolwiek zwierzę, jest spotkanie się ze specjalistą. Często nasze wyobrażenie na temat danego gatunku zwierząt,  rasy, typu i potrzeb zwierząt znacząco mija się z rzeczywistością. Często idealizujemy, to jak wygląda życie ze zwierzęciem, kierujemy się stereotypami, nie przygotowujemy się na problemy, co bardzo szybko kończy się wielkim rozczarowaniem i kłopotami, których naprawdę można uniknąć.

3. Pomoc we wprowadzeniu psa/kota do nowego domu: 150,00 pln – 200,00 pln
Jeśli w Twoim domu mieszka już jakieś zwierzę i nie masz pewności, jak się zwierzęta mogą wobec siebie zachować, sam nie wiesz, jak się zachować, co robić/czego nie robić, aby nie „spalić” zwierzęcych relacji – warto skorzystać z pomocy specjalisty.

4. Przygotowanie domowników na przyjęcie zwierzęcia, co robić, jak się zachowywać, jakich błędów nie popełniać: 100,00 pln – wzwyż
Warto mądrze się przygotować na pojawienie się nowego zwierzęcia w domu. Warto wiedzieć, co robić/czego nie robić, by od samego początku budować prawidłowe relacje z nowym zwierzęciem.

5. Pogadanka z dziećmi „bezpieczne dziecko, bezpieczne zwierzę”: 100,00 pln – 150,00 pln

6. Trening „budowanie atrakcyjności opiekuna”:150,00 pln – 300,00 pln

7. Trening rehabilitacyjny: 300,00 pln – 700,00 pln
Dla psów/kotów i ich Opiekunów, którzy borykają się poważnymi, silnie utrwalonymi problematycznymi zachowaniami zwierząt,
m. in. z silnymi lękami, nadmierną ekscytacją, zachowaniami agresywnymi.

Sesje i sposób prowadzenia treningu jest dostosowywany indywidualnie dla każdego zwierzęcia.

8. Konsultacja w siedzibie firmy, bez obecności zwierzęcia: 50,00 pln/godzina
Chcesz skonsultować jakiś zwierzęcy problem, porozmawiać o sposobach radzenia sobie z nim, chcesz porozmawiać na temat żywienia, pielęgnacji, socjalizacji, metod szkoleń, etc. – zapraszamy do siedziby firmy.

Jeśli zachodzi potrzeba, odbywamy więcej spotkań.
Każda dodatkowa godzina: 50,00 pln.
Dla stałych Klientów: 30,00 pln.

Jeśli nie jestem w stanie pomóc danemu zwierzęciu, zawsze proponuję kontakt z innym behawiorystą, szkoleniowcem.