dla zwierząt bezdomnych:

Jeśli pracuję z bezdomnym psem/kotem, to najczęściej jest to podopieczny naszej Fundacji – Fundacji Skrzydlaty Pies. W miarę możliwości (głównie czasowych), jeśli mogę, to pomagam też zwierzętom, które są pod opieką innych Organizacji, z którymi współpracuję.
Ze wszystkim zwierzętami bezdomnymi pracuję zawsze charytatywnie. Osoby, które zdecydują się na adopcję zwierzęcia z Fundacji Skrzydlaty Pies również mają stałą, bezpłatną pomoc z mojej strony.

dla zwierząt i ich opiekunów:

1. Konsultacja behawioralna: 200,00 pln – 350,00 pln:
Każdą konsultację zaczynam od dokładnego wywiadu z Opiekunami jeszcze przed spotkaniem i również w trakcie spotkania. Samo spotkanie trwa około 2 – 3 godziny najczęściej w domu zwierzęcia i/lub na zewnątrz, na spacerze. W trakcie spotkania w oparciu o system EMRA oceniam zachowanie zwierzęcia, jego emocje, nastrój, bilans przyjemności, relacje z opiekunami, z innymi zwierzętami, z otoczeniem w ogóle. Oceniam stopień utrwalenia niepożądanych zachowań oraz staram się znaleźć przyczynę niewłaściwych zachowań, aby przygotować najlepszy program rehabilitacyjny, najlepszy plan terapii behawioralnej.
Pierwsze wskazówki na temat terapii behawioralnej, jaką chcę wprowadzić przekazuję Opiekunom już na spotkaniu, następnie w 2 – 4 dni po konsultacji przesyłam Opiekunom RAPORT z konsultacji, który zawiera pełną analizę problemu z jakim się zmagamy oraz dodatkowo szczegółowy plan terapii behawioralnej z konkretnymi instrukcjami jak postępować przez indywidualnie określony czas (np. 2 – 4 tygodnie/ miesiące)

2. Konsultacja behawioralna on – line: 100,00 pln – 250,00 pln
Ze względu na epidemię covid-19 prowadzę również konsultacje on – line, które w wielu przypadkach doskonale się sprawdzają. Jednak nie wszystkie zwierzęta z problemami da się rehabilitować na odległość, bez osobistego kontaktu, bez osobistego poznania zwierzęcia i jego opiekunów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, po wywiadzie podejmujemy decyzję, czy jest możliwa konsultacja on – line.

3. Pomoc w wyborze psa/kota dla rodziny: 100,00 pln – wzwyż
Bardzo rozsądnym pomysłem, zanim przyprowadzimy do domu jakiekolwiek zwierzę, jest spotkanie się ze specjalistą. Często nasze wyobrażenie na temat danego gatunku zwierząt,  rasy, typu i potrzeb zwierząt znacząco mija się z rzeczywistością. Często idealizujemy, to jak wygląda życie ze zwierzęciem, kierujemy się stereotypami, nie przygotowujemy się na problemy, co bardzo szybko kończy się wielkim rozczarowaniem i kłopotami, których można uniknąć.

4. Pomoc we wprowadzeniu psa/kota do nowego domu: 150,00 pln – 200,00 pln
Jeśli w Twoim domu mieszka już jakieś zwierzę i nie masz pewności, jak się zwierzęta mogą wobec siebie zachować, sam nie wiesz, jak się zachować, co robić/czego nie robić, aby nie „spalić” zwierzęcych relacji – warto skorzystać z pomocy specjalisty.

5. Przygotowanie domowników na przyjęcie zwierzęcia, co robić, jak się zachowywać, jakich błędów nie popełniać: 100,00 pln – wzwyż
Warto mądrze się przygotować na pojawienie się nowego zwierzęcia w domu. Warto wiedzieć, co robić/czego nie robić, by od samego początku budować prawidłowe relacje z nowym zwierzęciem.

6. Pogadanka z dziećmi „bezpieczne dziecko, bezpieczne zwierzę”: 100,00 pln – 150,00 pln

7. Trening „budowanie atrakcyjności opiekuna”:150,00 pln – 300,00 pln

8. Trening rehabilitacyjny: 300,00 pln – wzwyż
Dla psów/kotów i ich Opiekunów, którzy borykają się poważnymi, silnie utrwalonymi problematycznymi zachowaniami zwierząt,
m. in. z silnymi lękami, nadmierną ekscytacją, zachowaniami agresywnymi.

Sesje i sposób prowadzenia treningu jest dostosowywany indywidualnie dla każdego zwierzęcia.

9. Konsultacja w siedzibie firmy, bez obecności zwierzęcia: 50,00 pln/godzina – TYMCZASOWO ZAWIESZONE
Chcesz skonsultować jakiś zwierzęcy problem, porozmawiać o sposobach radzenia sobie z nim, chcesz porozmawiać na temat żywienia, pielęgnacji, socjalizacji, metod szkoleń, etc. – zapraszamy do siedziby firmy.

Jeśli zachodzi potrzeba, odbywamy więcej spotkań.
Każda dodatkowa godzina: 50,00 pln.
Dla stałych Klientów: 30,00 pln.

Katarzyna Grzegorczyk
tel. 606 962 357

Jeśli nie jestem w stanie pomóc danemu zwierzęciu, zawsze proponuję kontakt z innym behawiorystą, szkoleniowcem.